forrás: olahgyarfas

ELSTARTOLT AZ IDEI MITROPA KUPA RALLY

Az első verseny Ausztriában, a 10. Rebenland Rallye volt.
ELSTARTOLT AZ IDEI MITROPA KUPA RALLY fotó: facebook
Elstartolt az idei Mitropa Rally Kupa. Az első verseny Ausztriában, a 10. Rebenland Rallye volt, melyen több magyar páros rajthoz állt. A verseny egyben az FIA CEZ, Közép-Európa Zóna Kupa szezonnyitó futama is volt.

A legjobb magyar páros, Klausz Kristóf - Csányi Botond a második helyet szerezte meg a 16 szakaszból álló versenyen. A Mitropa értékelését megnyerte a kettős.
Gyarmati Ariel - Kocsis György az összetett kilencedik lett, a kategóriájuk második helyét megszerezve. A Mitropa Club értékelést megnyerték.
László Zoltán - Balázs Zsolt László a 26. helyen ért célba, kategóriájuk második helyén.
A Schuck János - Gonda Dániel páros a 49. helyen zárta a versenyt, kategóriájukban a hatodikok lettek.