Tibor
forrás: auto-sport.hu

REMEK MAGYAR SZEREPLÉS A VELENJE RALLY-N

A 37. Velenje Rally Mitropa Kupa bajnokságon ismét sok magyar versenyző állt rajthoz.
REMEK MAGYAR SZEREPLÉS A VELENJE RALLY-N fotó: auto-sport.hu

A 37. Velenje Rallyval folytatódott az idei Mitropa Kupa bajnokság, ismét sok magyar párossal a mezőnyben.

A 12 gyorsasági szakaszból álló verseny végén a legjobb magyar páros, az ifj. Fekete László – Begala Tamás kettős a harmadik lett, a Mitropa értékelés második helyét megszerezve.

Gyarmati Ariel – Kocsis György páros a hetedik lett, a Mitropa Club értékelést megnyerve.

A László Martin – Berendi Dávid az összetett 12. helyen ért célba, a Mitropa értékelés hatodik helyét és kategóriájuk negyedik helyét megszerezve.

Szilágyi János – Váradi Alexandra a 24. helyen ért célba, a horvát bajnokság harmadik és a csoportjuk nyolcadik helyén.

Juhász Csaba – Bencs Gábor az összetettben 27., Mitropában a kilencedik lett.

Locher János – Krampek Viktória az 53. lett, kategória 10. helyét megszerezve.

Schuck János – Gonda Dániel páros összetett 59. lett, a Mitropa Club értékelésben pedig az ötödikek.