Tibor
forrás: auto-sport.hu

TÖBB MAGYAR IS RAJTHOZ ÁLLT A MITROPA KUPÁN

Mitropa Kupa idei hatodik versenye volt a hétvégi Rally Internazionale del Casentino
TÖBB MAGYAR IS RAJTHOZ ÁLLT A MITROPA KUPÁN fotó: auto-sport.hu

A Mitropa Kupa idei hatodik versenye volt a hétvégi Rally Internazionale del Casentino, ahol több magyar páros is rajthoz állt.

A Historic mezőnyében Trexler Zoltán – Bartos Gábor teljesítette sikerrel a 104 gyorsasági kilométeres aszfaltos versenyt, a historic értékelés 11. helyén értek célba, az A-J1/2000 kategóriát megnyerve, a Mitropa Historic kategóriában pedig negyedikek lettek.

A László Martin – Berendi Dávid páros végig stabilan versenyzett, összetett 21. helyen zárták a 42. Rally Internazionale del Casentino-t. A Mitropa Kupa harmadik helyén ünnepelhettek, sok jóval erősebb autót megelőzve.

Juhász Csaba – Pásztor Tamás az összetett 34. helyen ért célba, a Mitropa Kupa értékelésben az ötödikek lettek.

Merencsics Árpád – Istovics Gergő kettős a 44. helyen zárta a versenyt, a Mitropa Kupa hatodik helyén.

László Zoltán – Balázs Zsolt László páros a 47. lett, a Rally3-as kategóriát megnyerve, Mitropa Kupában pedig hetedik helyen zárva.

Most kisebb szünetre vonul a Mitropa Kupa, a bajnokság szeptember végén folytatódik a 10. Rally Nova Gorica versennyel.