Tibor
forrás: auto-sport.hu

BENYÓ MÁTÉ NYERT A RALLYCROSS OB-N

Kárai mögött Benyó végzett, azonban Kárai Tamás büntetést kapott lökésért, igy Benyó Máté nyerte a versenyt.
BENYÓ MÁTÉ NYERT A RALLYCROSS OB-N fotó: RabócsiRing Máriapócs

Kárai Tamás győzelmét hozta a Supercar döntő Máriapócson. Sajnos nem a kockás zászló jelentette a verseny végét, piros zászlóval szakították meg a versenyt baleset miatt. Kárai mögött Benyó Máté, és Antal István végzett. A verseny után még sokáig nem volt hivatalos eredmény, végül Kárai Tamás büntetést kapott lökésért, így Benyó Máté nyerte a versenyt.

Az S1600-ban Laczkó Lehel nyert, magabiztos vezetéssel. Megnyerte az összes futamát, 100%-os teljesítménnyel zárta a hétvégét.

Vámosi Tibor is közel állt a maximális eredményhez, csak a Q4 nem sikerült jól neki. Az STC+2000 kategóriát nyerte meg.

Az STC-2000-ben már az előző hétvégéken is bizonyított ifj. Ficza Ferenc, hogy nem csak a pályaversenyzés az Ő terepe, a rallycross-ban is magabiztosan mozog. Minden futamát megnyerte, Ő is maximális teljesítménnyel nyerte a kategóriát.

STC-1600-ban Szabó Bulcsú győzött. A Magyar Kupa -1400cc-esek között Szabó Csanád volt a legjobb, a -1600-ban pedig Hogyor József.

Swift Hybrid RX Cup-ot Vaskó Dominik nyerte, az összes futamán elsőként ért célba.

Az MX5 Kupában Lóránt Benjamin dominált és nyert, a népes Hankook Racer Cup mezőnyében pedig Csuti Kristóf állhatott a dobogó tetejére. A hölgyek értékelését Turán Lotti nyerte.

A szintén nagy mezőnyt felvonultató Astra Kupa futamai Panyik Dániel győzelmét hozta.

A Junior Kupában Gonda Ákos szerezte meg a győzelmet.

A bajnokság Ausztriában folytatódik június 25-26-án a Fuglau pályán.